Polish Innovative Technologies

Pinnot to grupa pasjonatów w wieku raczej średnim-plus. Wszyscy członkowie zespołu mają swoje eksperckie specjalności oraz najczęściej własne, dobrze prosperujące przedsiębiorstwa. Wszyscy dojrzeli do tego, że największą satysfakcję daje dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z młodszym pokoleniem. Lubimy zapobiegać wyważaniu otwartych drzwi.

Chcemy pomagać, podpowiadać, przestrzegać, nakierowywać, wspierać i działać wszelkimi innymi sposobami oczekiwanymi przez utalentowane osoby zaczynające swoją biznesową, twórczą przygodę.

Zapytaj nas, napisz do nas. To nic nie kosztuje.

Jeżeli się zdecydujesz i będziemy w stanie skutecznie pomóc, co samemu ocenisz – wtedy wspólnie i godziwie wycenimy tę wartość.

Kto za tym stoi?

Krzysztof Herman

Pomysłodawca i ojciec założyciel. Inżynier elektronik, człowiek renesansu, miłośnik technologii, nowinek technicznych i społecznych. 25 lat doświadczenia w zakresie sprzedaży aparatury i usług wspierających dla sektora naukowego i rozwoju biznesu. Organizator wielu nowatorskich przedsięwzięć w okresie minionych przemian ustrojowych. Pasjonat ewolucji współczesnych organizacji biznesowych, szczególnie w skali MŚP, zwolennik idei turkusu i samozarządzania.

Krzysztof Herman

Marcin Smolarek

Grafik, detepowiec i ilustrator. Niepokorna, artystyczna dusza, od zawsze szukająca nowych wyzwań i inspiracji. Od ponad 20 lat zawodowo związany z projektowaniem do druku. Wspierając różne przedsiębiorstwa i inicjatywy projektuje dla nich logotypy, tworzy broszury, książki, plakaty i wszystko to, co składa się na komunikację wizualną. Miłośnik digital paintingu i nowoczesnych technologii, które pozwalają przenosić własną wyobraźnię na cyfrowe płótna.

Marcin Smolarek

Jacek Szafader

Praktyk biznesu z blisko dwiema dekadami doświadczenia w branży nowych technologii, specjalista z zakresu wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu i wsparcia cyfrowej transformacji firm. Założyciel i zarządca firmy Atteli.com, specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania dla firm. Doradzał wielu firmom polskim i międzynarodowym. Swoje spostrzeżenia związane z biznesem publikuje na blogu szafader.pl

Jacek Szafader

Paweł Płuska

Doświadczony specjalista medialny, dziennikarz radiowy i telewizyjny, prezenter. W branży  radiowo-telewizyjnej od ponad 20 lat. Pracował w RMF FM, Radio Zet, TVN24 i TVN. Obsługiwał najważniejsze wydarzenia polityczne, biznesowe i religijne w Polsce.  Pracował w Rosji i na Ukrainie. Obsługiwał wizyty zagraniczne polskich władz w wielu krajach europejskich i na bliskim wschodzie. Specjalizuje się w tematach biznesowych, społecznych i politycznych. Absolwent MBA GFKM.

Paweł Płuska

Maciej Budziński

Przedsiębiorca, prawnik, księgowy.  W latach 1998-2002 pracownik merytoryczny Urzędu Skarbowego i Izby Skarbowej. W latach 2007-2008 w Ministerstwie Finansów odpowiedzialny za wdrożenie programu e-deklaracje w urzędach skarbowych i celnych na terenie całego kraju.  Obecnie prezes zarządu biura rachunkowego AVALIS w Warszawie.  Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim oraz szereg studiów podyplomowych  z zakresu m.in rachunkowości i rewizji finansowej, doradztwa podatkowego i zarządzania. Posiada certyfikat bezpieczeństwa do dokumentów z klauzulą Tajne.

Maciej Budziński

Paweł Bujalski

Radca prawny od 2013 r. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Członek Zarządu Fundacji Editions Spotkania.

Posiada szerokie doświadczenie w reprezentacji klientów przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym w sprawach z zakresu prawa cywilnego. Specjalizuje się w prawie nieruchomościowym.

Podróżnik, ze szczególnym zainteresowaniem Azją.

Paweł Bujalski
Wartości

Ta strona używa ciasteczek